۱۰ رنگ برتر برای رنگ دیوار

نقاشی ساختمان – رنگ کردن دیوارها و انتخاب رنگ مناسب برای آن‌ها باوجود هزاران طیف رنگی موجود کار بسیار سختی است؛ شاید شما هم دیگر از رنگ دیوار کرم و بژ و سفید خسته شده باشید و به دنبال طیف‌های جدید و رنگی دیگر برای دیوارهای خود در دکوراسیون داخلی باشید؛ ازاین‌رو در مطلب امروز قصد داریم ۱۰ رنگ برتر از دید کارشناسان برای دکوراسیون داخلی را برای شما معرفی کنیم؛ همراه ما باشید.

سبز آبی روشن  Palladian Blue

سبز آبی یکی از رنگ‌های سردیست که بیشتر مناسب برای فضاهایی است که نورگیر خوبی دارند و محیط‌هایی گرم بشمار می‌روند. این رنگ بسیار آرامش‌بخش بوده و عموماً مناسب برای اتاق‌خواب، سرویس بهداشتی و حمام است.

 رنگ طوسی گرم  Garden Stone

طوسی گرم، رنگی است که تناژ آبی آن حذف‌شده است. بسیاری از کارشناسان استفاده از رنگ طوسی سرد را برای دکوراسیون داخلی مناسب نمی‌دانند ازاین‌رو طوسی گرم حسی بهتر و صمیمی‌تر به فضا داده و با اکثر رنگ‌های موجود در دکوراسیون داخلی به‌خوبی ترکیب خواهد شد.

 رنگ برنز روشن Manchester Tan

برنز رنگی خنثی اما گرم است، این رنگ از رنگ کرم پررنگ‌تر و روشن‌تر و باقدرت بیشتری بوده و می‌تواند گرمای محیط شمارا بیشتر کند.

 رنگ کرم مایل به زرد Compatible Cream

اگر طرفدار برای استفاده از رنگ زرد هستید، بهتر است کرم مایل به زرد را انتخاب کنید. این رنگ گرم بوده و در زمان مجاورت بارنگ‌های دیگر هماهنگی بیشتری از خود نشان خواهد داد.

سفید گچی، سفید یخچالی  Intense White

تمامی رنگ‌های سفید گچی و یخچالی در دکوراسیون داخلی حسی از تناژ طوسی در چشم ایجاد می‌کنند. این رنگ مناسب برای تمایز زیاد بین وسایل خانه و دیوارها بوده و بیشتر مناسب برای افرادی است که تمایلی به استفاده از رنگ‌های دیگر ندارند.

 رنگ صورتی روشن  Sprout

رنگ صورتی در هر فضایی می‌تواند بر روی دیوارها بنشیند؛ این رنگ ملایم برجسته نیست و به‌عنوان یک نقطه عطف در خانه جلب‌توجه نمی‌کند، اما می‌تواند زیبایی زیادی به فضای شما بدهد. رنگ صورتی بیشتر مناسب برای اتاق‌خواب بوده و می‌توان از آن برای رنگ‌آمیزی سقف نیز استفاده کرد.

 رنگ طوسی مایل به کرم  Revere Pewter

طوسی مایل به کرم‌رنگی است که به هر شکلی بارنگ‌های دیگر همخوانی دارد. از این رنگ در تمامی دکوراسیون‌های سنتی، کلاسیک، مدرن و … می‌توان استفاده کرد و به‌سادگی توسط آن می‌توانید رنگ کافی را به فضای خود بدهید.

 رنگ استخوانی   Decorator’s White

رنگ استخوانی بیشتر برای سقف استفاده می‌شود. این رنگ نزدیکی زیادی به سفید خالص داشته که با اضافه کردن مقداری رنگ زرد به آن می‌توانید گرمای فضا را بیشتر کنید.

 رنگ فیلی  Essential Gray

فیلی رنگی سرد و خنثی که در فضا می‌تواند با دیگر رنگ‌ها به‌خوبی ترکیب شود، این رنگ بیشتر مناسب برای دیوارهایی است که زودبه‌زود کثیف می‌شوند؛ چراکه آلودگی‌ها را کمتر نمایش می‌دهد.

 رنگ کرم مایل به طوسی  Wool Skein

رنگ کرم طوسی دارای پایه‌ای کرم‌رنگ است و ترکیب بسیار کمی از طوسی را در خود جای‌داده است. این رنگ در دسته رنگ‌های روشن و خنثی قرارگرفته و به‌خوبی قادر به ست شدن با دیگر وسایل و رنگ‌های دکوراسیون داخلی است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *